Czysty Wołomin

Font Size

Layout

Cpanel

Rośniemy w Zieloną Siłę!

Czytaj więcej: Rośniemy w...W obecnie trwającym roku szkolnym zgłosiła się do nas rekordowa liczba uczniów, eko-ochotników, działających dzielnie w obrębie Zielonych Grup i Klas – aż 1 163 osoby tworzące
łącznie 77 Zielonych Klas i Grup! DZIĘKUJEMY!

W związku z tak dużą chęcią wzięcia udziału w naszych działaniach ekologicznych oraz z przypadającym 14 listopada Dniem Czystego Powietrza z ogromną przyjemnością ogłaszamy konkurs dla Zielonych Grup i Klas na najładniejszy kalendarz na rok 2018 p.n. "Drzewo - Przyjaciel Mój i Czystego Powietrza"!

Zachęcamy do wzięcia udziału! Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin konkursu Drzewo Mój Przyjaciel.odt)Regulamin[ ]632 Kb

Laureaci konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję"

Czytaj więcej: Laureaci konkursu...Laureaci konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję" w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017r.

Z wielką radością informujemy, że razem z operatorem zbiórki odpadów – MZO Sp. z o.o. wyłoniliśmy pierwszych laureatów cyklicznego konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję",
ogłoszonego w ramach akcji Dzień Bez Śmiecenia! Rozstrzygnięcie ze względu na sezon urlopowy nieco odwlekło się w czasie:).

Czytaj więcej: Laureaci konkursu...

Konkurs "Wołomin w kwiatach" rozstrzygnięty

Czytaj więcej: Konkurs Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że komisja złożona z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wołominie po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do konkursu "Wołomin w kwiatach" ogródków i balkonów, wziąwszy pod uwagę różnorodność gatunków i odmian występujących roślin, w tym udział gatunków miododajnych, stanowiących bazę pokarmową dla pszczół oraz ogólną estetykę ogródków i balkonów, wyłoniła następujących laureatów:

w kategorii Najbardziej Ukwiecony Ogród (ex aequo) miejsce:

 • I. Pani Marta Wikieł oraz Pani Elżbieta Rączka,
 • II. Pani Aldona Zarzycka oraz Pani Irena Przybińska,
 • III. Pani Anna Szwed oraz Pani Grażyna Zawistowska,

w kategorii Najbardziej Ukwiecony Balkon:

 • I. Pani Teresa Konkol

Laureatom serdecznie gratulujemy a wszystkich mieszkańców Gminy Wołomin zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu!

Czytaj więcej: Konkurs "Wołomin...

Zmiana terminu przyjmowania zgłoszeń

Czytaj więcej: Zmiana terminu...Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie "Wołomin w kwiatach" do 31 lipca (poniedziałek) do końca dnia. Pozostałe warunki konkursu pozostają bez zmian.

Zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

W związku z trudnościami związanymi z uzyskaniem pisemnej zgody od właścicieli posesji, które zostały wytypowane przez MZO Sp. z o. o. jako najlepiej segregujące surowce wtórne w czerwcu, rozstrzygnięcia konkursu „Dobrze segreguję – kulturą się raduję” w lipcu i sierpniu 2017 r., nastąpią później niż w terminie określonym w regulaminie. W załączeniu regulamin konkursu, uwzględniający zaistniałą zmianę.

Dobrze segreguję – kulturą się raduję

Czytaj więcej: Dobrze segreguję...Z wielką radością informujemy, że razem z operatorem zbiórki odpadów – MZO Sp. z o.o., wyłoniliśmy pierwszych laureatów cyklicznego konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję" ogłoszonego w ramach akcji Dzień Bez Śmiecenia! Mieszkańcami Gminy Wołomin, którzy w miesiącu maju 2017 r. odznaczyli się wysoką kulturą segregacji surowców wtórnych są:

 1. Pani Agata Bereda,
 2. Pani Bożena Wojda,
 3. Pani Beata Ganse,
 4. Pan Stanisław Podleś,
 5. Pan Roman Radzio,
 6. Pani Ewa Kroszkiewicz,
 7. Pan Paweł Gałązka,
 8. Pan Paweł Słoński.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałych mieszkańców Gminy Wołomin zachęcamy do prawidłowej segregacji odpadów, bo podwójne vouchery na seans filmowy czekają!