Czysty Wołomin

Font Size

Layout

Cpanel

Zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

W związku z trudnościami związanymi z uzyskaniem pisemnej zgody od właścicieli posesji, które zostały wytypowane przez MZO Sp. z o. o. jako najlepiej segregujące surowce wtórne w czerwcu, rozstrzygnięcia konkursu „Dobrze segreguję – kulturą się raduję” w lipcu i sierpniu 2017 r., nastąpią później niż w terminie określonym w regulaminie. W załączeniu regulamin konkursu, uwzględniający zaistniałą zmianę.

Dobrze segreguję – kulturą się raduję

Czytaj więcej: Dobrze segreguję...Z wielką radością informujemy, że razem z operatorem zbiórki odpadów – MZO Sp. z o.o., wyłoniliśmy pierwszych laureatów cyklicznego konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję" ogłoszonego w ramach akcji Dzień Bez Śmiecenia! Mieszkańcami Gminy Wołomin, którzy w miesiącu maju 2017 r. odznaczyli się wysoką kulturą segregacji surowców wtórnych są:

 1. Pani Agata Bereda,
 2. Pani Bożena Wojda,
 3. Pani Beata Ganse,
 4. Pan Stanisław Podleś,
 5. Pan Roman Radzio,
 6. Pani Ewa Kroszkiewicz,
 7. Pan Paweł Gałązka,
 8. Pan Paweł Słoński.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałych mieszkańców Gminy Wołomin zachęcamy do prawidłowej segregacji odpadów, bo podwójne vouchery na seans filmowy czekają!

Kilka wskazówek dla miłośników pszczół

Czytaj więcej: Kilka wskazówek...Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie "Wołomin w kwiatach" oraz miłośników pszczół i... miodu kilka cennych wskazówek jak przygotować ogród lub balkon, aby były Miejscami Przyjaznymi Dla Pszczół!

Czytaj więcej: Kilka wskazówek...

Konkurs na najbardziej ukwiecony ogródek lub balkon

Czytaj więcej: Konkurs na...W związku z podpisaniem przez Burmistrz Wołomina deklaracji poparcia Manifestu Gmin Przyjaznych Pszczołom oraz przypadającym na 22 maja Dniem Różnorodności Biologicznej, ogłaszamy konkurs „Wołomin w kwiatach” na najbardziej ukwiecony ogródek lub balkon.

Czytaj więcej: Konkurs na...

Dobrze segreguję – kulturą się raduję

Drodzy Mieszkańcy!

Burmistrz Wołomina doceniając starania i trud mieszkańców Gminy Wołomin w odpowiednim segregowaniu odpadów, ogłasza konkurs „Dobrze segreguję – kulturą się raduję" na najlepiej segregującą surowce wtórne posesję. Konkurs organizowany jest w związku z przypadającym na 11 maja 2017 r. Dniem Bez Śmiecenia - realizowany będzie w formule cyklicznej, raz w miesiącu i potrwa do 11 listopada 2017 roku. Skierowany jest do mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Wołomin, którzy zadeklarowali selektywną zbiórkę odpadów.

Czytaj więcej: Dobrze segreguję...

Regulamin konkursu "Drugie życie odpadów"

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 • Niniejszy regulamin określa warunki konkursu pt. "Drugie życie odpadów".
 • Organizatorem jest Gmina Wołomin  w porozumieniu z Miejskim Zakładem Oczyszczania w Wołominie, w ramach punktu PSZOK, na mocy porozumienia z dnia 31 grudnia 2015 r.
 • Konkurs odbędzie się w czasie trwania Dnia Ziemi, będącego jednocześnie Dniem Otwartym Sortowni MZO Sp. z o.o. w Wołominie, przy ul. Łukasiewicza 4, 22.04.2017r., w godzinach 11.00 – 16.00.
 • Celem konkursu jest propagowanie wśród mieszkańców zasad prawidłowej segregacji odpadów oraz pokazanie, że odpady mogą zyskać swoje drugie życie. Każdy z mieszkańców gminy Wołomin, który w czasie trwania obchodów Dnia Ziemi, na trenie MZO Sp. z o. o. w Wołominie, przy ul. Łukasiewicza 4, przyniesie do PSZOKU znajdującego się na terenie MZO sprawnego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego, wypełni ankietę dotyczącą działań proekologicznych oraz poprawnie udzieli odpowiedzi na pytanie dotyczące segregacji odpadów, ma szansę wygrać nagrodę w postaci roweru.

  Czytaj więcej: Regulamin...