Czysty Wołomin

Font Size

Layout

Cpanel

Dobrze segreguję – kulturą się raduję

Drodzy Mieszkańcy!

Burmistrz Wołomina doceniając starania i trud mieszkańców Gminy Wołomin w odpowiednim segregowaniu odpadów, ogłasza konkurs „Dobrze segreguję – kulturą się raduję" na najlepiej segregującą surowce wtórne posesję. Konkurs organizowany jest w związku z przypadającym na 11 maja 2017 r. Dniem Bez Śmiecenia - realizowany będzie w formule cyklicznej, raz w miesiącu i potrwa do 11 listopada 2017 roku. Skierowany jest do mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Wołomin, którzy zadeklarowali selektywną zbiórkę odpadów.

Operator zbiórki (Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.) oceniając zawartość odbieranych worków z posegregowanymi surowcami wtórnymi wytypuje nieruchomości zamieszkałe, z których odbierany systematycznie surowiec charakteryzuje się wyjątkową czystością i prawidłowością w zakresie kwalifikowania odpadów do poszczególnych grup surowców wtórnych. Operator w każdym miesiącu, licząc od 11.05.2017 r., wybierze po jednej nieruchomości z każdego z obsługiwanych rejonów. Lista z wytypowanymi nieruchomościami zostanie przekazana Organizatorowi. Komisja złożona z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska po otrzymaniu ww. listy w każdym miesiącu (począwszy od maja 2017 r.) oraz uzyskaniu zgody właścicieli nieruchomości na udział w konkursie dokona kontroli zgłoszonych nieruchomości w celu weryfikacji znajomości zasad prowadzenia segregacji surowców wtórnych przez właścicieli wytypowanych nieruchomości. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie do kina Helios w Wołominie, na dowolny seans filmowy. Ogłoszenie wyników konkursu następować będzie każdego 11 - go dnia miesiąca, licząc od 11.06.2017 r. W tym dniu podana zostanie również data i miejsce wręczenia nagród.

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu 22 763 30 18 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie „Czysty Wołomin".